top of page

Dirbame pagal ISO 9001:2008 ir  ISO 14001:2004

Terminalinė sistema. Kas tai?

Technologija, kurios pagalba aplikacijos yra įdiegiamos, valdomos, palaikomos ir veikia serveryje, o ne vartotojo kompiuteryje. Vartotojas mato tik ekrano atvaizdą, kuris yra perduodamas serverio klientui. Tokia IT sistema išsprendžia daugybę problemų, kurios iškyla, kai aplikacijos veikia vartotojo kompiuteryje. Ką laimite Jūs pasirinkę šį sprendimą?

 

 

Thin Client‘ai yra žymiai paprasčiau valdomi, nes jų operacinė sistema įdiegta centralizuotai, o juose pačiuose yra tik nuotolinis terminalo klientas. Visi programinės įrangos atnaujinimai vykdomi pačiame serveryje. Todėl, turint vieną centralizuotą valdymo tašką(serverį), sumažėja administravimo ir IT sistemos priežiūros darbų kaštai.

 

Mažesnės bendrosios išlaidos kompiuterinei įrangai - Thin Client‘ai kainuoja gerokai mažiau nei PC bei jų gyvavimo ciklas yra ilgesnis ( vidutiniškai 6 metai ).

 

Mažesnės energijos sąnaudos. Thin Client‘ai naudoja nuo 20W iki 40W ( PC nuo 250W iki 400W). Įskaitant tą faktą, jog savaime Thin Client‘as negali egzistuoti ir veikti be serverio (kuris, vidutiniškai, aptarnauja nuo 50 iki 100 vartotojų), energijos sąnaudos yra sumažinamos iki 70%.

 

Jūs galite sutaupyti!

Zorvidas terminalinės sistemos

Turite patikimą ir saugią sistemą!

 

Ženkliai sumažėja duomenų vagystės rizika. Visų duomenų laikymas centralizuotai eliminuoja galimybę duomenims ar slaptai informacijai patekti į svetimas rankas.

 

Greitas duomenų atstatymas. Net jei terminalas klientas sugenda, informacija nedingsta, nes ji laikoma centralizuotai serveryje. Turint centralizuotą duomenų saugojimo sistemą yra lengviau daryti atsargines duomenų kopijas ar archyvus, bei nelaimės atveju, tą informaciją/duomenis atstatyti.

 

Mažesnė kompiuterinių virusų rizika. Pačiame Thin Client‘e nėra kietojo disko, o USB, Floppy ir CD ROM prieiga gali būti reguliuojama ir, esant poreikiui, ribojama sistemos administratorių. Taip yra užkertamas kelias vartotojui įdiegti pašalinę programinę įrangą ar prarasti duomenis naudojant nesaugias duomenų laikmenas.

 

Viskas vyksta greičiau ir paprasčiau

 Lengvesnis licencijavimo proceso valdymas. Kadangi visa programinė įranga yra diegiama ir valdoma centralizuotai, todėl ir jos stebėjimas ir valdymas yra gerokai paprastesnis. Programinės įrangos auditas daromas tik serveriui ir visos su licencijavimu susijusios užduotys atliekamos tik serverio lygyje, bet ne pačiose darbo vietose.

 

Lengvas ir greitas naujų darbo vietų parengimas. Terminalinės sistemos aplinkoje, atsiradus naujos darbo vietos poreikiui,  naujos darbo vietos parengimo procesas yra labai paprastas ir gali trukti vos keletą minučių - nereikia perkelti duomenų, instaliuoti antivirusinių ir kitų programų.

 

Kompaktiškumas. Thin Client‘ai užima labai nedaug vietos ir jų eksploatavimo galimybės yra labai universalios: galima tvirtinti prie monitoriaus, tiesiog padėti ant darbo stalo ar sumontuoti po darbo stalu.

 

Turite klausimų?

 

Paskambinkite mums:

 +370 67602766

 

 

Parašykite mums:

bottom of page