top of page

Dirbame pagal ISO 9001:2008 ir  ISO 14001:2008

Kompiuterių priežiūra

Mes mėgstame dirbti produktyviai. Mums patinka per darbo dieną padaryti daug ir padaryti gerai. Ar mums tai pavyktų su lėtai veikiančiais, stringančiais ir virusais apkrėstais kompiuteriais? Tikrai ne. Todėl savo veikloje ir vadovaujamės IT sistemų priežiūros kokybės standartu “3S”. Jis labai paprastas:

 

SAUGUMAS

 

STABILUMAS

 

SPARTA

 

Zorvidas kompiuterių priežiūra

Konfigūruodami kiekvieną įrenginį Jūsų kompiuterių tinkle, ZORVIDAS IT specialistai visada vadovaujasi “3S” kokybės standartu! Kompiuteriai yra visapusiškai konfigūruojami, kad dirbtų našiai, diegiami saugos sprendimai, atliekama profilaktika. Mes nepaleisime kompiuterio, kol jis neveiks puikiai, kol nebūsime tikri, kad jame nėra virusų ir kenkėjiškų programų, kol nebus pašalintos visos kliūtys dideliam darbo našumui pasiekti. Būkite tikri, Jūsų darbuotojai bus Jums dėkingi, jei pasirinksite mus.

Jei kilo klausimų, turite pasiūlymų, norite sužinoti daugiau, susisiekite su mumis telefonu +370 676 02766 arba parašykite mums:

Kiek kainuoja mūsų paslaugos?

 

Mes nesame brangininkai, bet tai pat nesame labdaros organizacija. Išlaikyti aukštos kompetencijos darbuotojus kainuoja  - Jūs tą ir patys žinote. Esame tikri, kad rasime abipusiai priimtiną kainos variantą.

 

Kas įeina į tą kainą?

 

Mes sutarėme kainą ir už tą kainą tvarkome ir prižiūrime Jūsų kompiuterius, spausdintuvus ir kitą tinklo įrangą - tai mūsų darbas. Kaip mes tą darome, kokias programas naudojame, kiek kartų pas Jus važiuojame, kokiais keliais vežame Jums, pvz.: Jūsų užsakytus kompiuterius – tai tikrai Jums neturėtų rūpėti. Tai mūsų išlaidos. Žinoma, už užsakytas prekes teks susimokėti patiems.

bottom of page