top of page

Dirbame pagal ISO 9001:2008 ir  ISO 14001:2004

Serverių priežiūra ir administravimas

Kaip rodo mūsų daugiau nei 20 metų tiek Windows, tiek Linux pagrindu veikiančių serverių administravimo patirtis, įmonių vadovai prisimena serverius, kai jau būna per vėlu – sustoja darbas ir duomenų atkūrimas pareikalauja didelių ir laiko, ir finansinių sąnaudų.

 

Jei nerimaujate dėl savo serverio būklės, skambinkite mums dabar ir Jūsų serverį mes patikrinsime nemokamai, pasiūlysime tinkamas saugos priemones, sudarysime Disaster Recovery planą – parinksime atsarginių kopijų sistemą ar netgi suprojektuosime Jums High Availability sprendimą – papildomą dubliuojantį serverį, kad pradėjus gesti pagrindiniam, Jūsų darbai nesustotų nė minutei. Jeigu Jūsų darbuotojams trūksta kompetencijų administruojant serverio funkcijas, keipkitės į mus – Jūsų serverį mes galime administruoti nuotoliniu būdu — gausite profesionalią priežiūrą mažiausiais kaštais.

 

Jei serverio neturite, bet galvojate, kad Jums jo reikia, drąsiai kreipkitės į Zorvidas IT aptarnavimo komandą, išsiaiškinę Jūsų poreikius, pasiūlysime Jums sprendimą, kuris visiškai atitiks Jūsų poreikius ir galimybes.

zorvidas serverių priežiūra

Jei kilo klausimų, turite pasiūlymų, norite sužinoti daugiau, susisiekite su mumis telefonu +370 676 02766 arba parašykite mums:

bottom of page